SAZ a praca z Rodzicami
Szkolenie online prowadzone na żywo poprzez platformę MS Teams
Termin:22.03.2024r.
Czas trwania:5h
Szczegóły:

SZKOLENIE W FORMIE ONLINE poprzez Microsoft Teams

Zapraszamy Państwa na wyjątkowe szkolenie z cyklu RÓŻNE ODSŁONY SAZ. W cyklu tym na krótkich, skondensowanych szkoleniach prezentujemy, podając dosłownie "w kapsułce" wysokospecjalistyczną wiedzę, która odsłania różne wymiary wdrożeń SAZ. 

To szkolenia kształcenia ustawicznego PLTB, a więc skierowane do czynnych zawodowo terapeutów i superwizorów behawioralnych. 

Każde ze szkoleń cyklu RÓŻNE ODSŁONY SAZ, to jedno popołudnie poświęcone na praktyczne zgłębienie możliwego wdrożenia SAZ.

BĄDŹ Z NAMI! UCZ SIĘ Z NAMI! DYSKUTUJ Z NAMI! 

 

Prezentowane szkolenie "SAZ a praca z Rodzicami" porusza i wprowadza w temat pracy terapeutycznej dotyczącej codziennej współpracy z Rodzicem, jako najbardziej nieodzowonym elementem teamu terapeutycznego.

Kurs rekomendowany jest dla każdego stosującego SAZ w codziennej pracy:) 

W trakcie szkolenia omówi specyficzne uwarunkowania pracy z Rodzicami oraz zaprezentujemy techniki, które mogą być w tej pracy pomocne zarówno w codziennym kontakcie jak i w onlinowej wersji pracy.

Pokażemy, że uspójnienie oddziaływań w temie terapeuta- Rodzice nie zawsze jest łatwe, ale jest możliwe.

Szkolenie prowadzone w ramach działalności Niepublicznej Placówki Kształcenia Ustawicznego CZARABA – PSTB, prowadzonej przez Polskie Stowarzyszenie Terapii Behawioralnej (RSPO: 278963). Przed zapisem na szkolenie należy zapoznać się z REGULAMINEM (tutaj regulamin).

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 6 października 2023roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

ABY OTRZYMAĆ ZAŚWIADCZENIE NALEŻY WYPEŁNIĆ FORMULARZ Z DANYMI OSOBOWYMI WYRAŻAJĄC ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH  - tutaj formularz

BRAK UZUPEŁNIENIA FORMULARZA SKUTKUJE ODMOWĄ WYDANIA ZAŚWIADCZENIA O UKOŃCZENIU SZKOLENIA!!! OSOBY, KTÓRE TAKI FORMULARZ JUŻ WYPEŁNIŁY Z OKAZJI INNEGO SZKOLENIA NIE MUSZĄ TEGO ROBIĆ POWTÓRNIE.

PROGRAM: 

1. Pozycja Rodzica w teamie behawioralnym

2. Praca kierowana przez.... kogo?

3. Jak pracować online?

4. Jak instruować?

5. Jak ewaluować? 

6. Co zrobić, gdy pojawią się problemy?

Instrukcje:

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o dokonanie opłaty 5 dni przed szkoleniem na konto:

PKO Bank Polski S.A.

II Oddział w Krakowie

62 1020 2906 0000 1702 0354 0879

W tytule przelewu prosimy o wpisanie nazwiska, daty i nazwy szkolenia.

Osoby,  które potrzebują fakturę z odroczonym terminem płatności dla pracodawcy, proszone są o przesłanie danych drogą mailową.

Harmonogram:
22.03.2024 od 16:00 do 20:00
Lokalizacja: ONLINE/organizowane przez PSTB KRAKÓW,