SZKOLENIE W FORMIE ONLINE poprzez ZOOM
Zapraszamy Państwa na wyjątkowe szkolenie z cyklu RÓŻNE ODSŁONY SAZ. W cyklu tym na krótkich, skondensowanych szkoleniach prezentujemy, podając dosłownie "w kapsułce" wysokospecjalistyczną wiedzę, która odsłania różne wymiary wdrożeń SAZ.
To szkolenia kształcenia ustawicznego PLTB, a więc skierowane do czynnych zawodowo terapeutów i superwizorów behawioralnych.
Każde ze szkoleń cyklu RÓŻNE ODSŁONY SAZ, to jedno popołudnie poświęcone na praktyczne zgłębienie możliwego wdrożenia SAZ.
BĄDŹ Z NAMI! UCZ SIĘ Z NAMI! DYSKUTUJ Z NAMI!
Prezentowane szkolenie "SAZ a ekstremalnie trudne zachowania" porusza i wprowadza w temat pracy terapeutycznej dotyczącej skrajnie niepoprawnych i trudnych zachowań.
Kurs rekomendowany jest dla każdego stosującego SAZ w codziennej pracy:)
W trakcie szkolenia zaprezentowane zostaną techniki, które najczęściej sa technikami pierwszego wyboru, zwłaszcza gdy terapia nie dotyczy wczesnej interwencji.
Pokażemy, że skorygowanie zachowań trudnych nie zawsze jest łatwe, ale jest możliwe.
Szkolenie prowadzone w ramach działalności Niepublicznej Placówki Kształcenia Ustawicznego CZARABA – PSTB, prowadzonej przez Polskie Stowarzyszenie Terapii Behawioralnej.
RSPO: 278963
RIS: 2.12/00151/2024
Przed zapisem na szkolenie należy zapoznać się z REGULAMINEM (tutaj regulamin).
Każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 6 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.
ABY OTRZYMAĆ ZAŚWIADCZENIE NALEŻY WYPEŁNIĆ FORMULARZ Z DANYMI OSOBOWYMI WYRAŻAJĄC ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH - tutaj formularz
BRAK UZUPEŁNIENIA FORMULARZA SKUTKUJE ODMOWĄ WYDANIA ZAŚWIADCZENIA O UKOŃCZENIU SZKOLENIA!!! OSOBY, KTÓRE TAKI FORMULARZ JUŻ WYPEŁNIŁY Z OKAZJI INNEGO SZKOLENIA NIE MUSZĄ TEGO ROBIĆ POWTÓRNIE.
PROGRAM:
1. Behawioralna prespektywa zachowań trudnych.
2. Działania pro- czy reaktywne?
3. Techniki "pierwszego wyboru" w pracy z zachowaniami trudnymi.
4. Aspekty etyczne.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o dokonanie opłaty na 10 dni przed szkoleniem na konto:
PKO Bank Polski S.A.
II Oddział w Krakowie
62 1020 2906 0000 1702 0354 0879
W tytule przelewu prosimy o wpisanie nazwiska, daty i nazwy szkolenia.
Osoby, które potrzebują fakturę z odroczonym terminem płatności dla pracodawcy, proszone są o przesłanie danych drogą mailową na 10 dni przed szkoleniem.